O MNIE

SYLWIA kreatywnie to moja przestrzeń w sieci, którą będę tworzyć na waszych oczach. Jestem mamą czteroletniego Maksa, kobietą która porzuciła pracę w dużej państwowej instytucji aby móc pracować z radością, pasją i w poczuciu realizacji swoich planów i marzeń. Obecnie pracuję na etacie jako grafik w branży e-commerce.

Tworzę to miejsce dla kobiet takich jak ja, które do tej pory nie miały wystarczająco dużo odwagi albo motywacji aby sięgnąć po swoje marzenia a czują głęboką potrzebę zmiany dotychczasowej drogi zawodowej i swojego rozwoju osobistego. Jestem typem poszukiwaczki. Zawsze potrzebowałam sporej dawki inspiracji do działania. Poprzez mój blog, chcę dzilić się z Wami tym co jest dla mnie inspirujące, zarówno w mojej pracy, jak i życiu codziennym.

Zajmuję się szeroko pojetym projektowaniem graficznym. Lubię tworzyć identyfikację wizualną dla różnych rodzajów działalności, nie tylko komercyjnych ale także prywatnych blogów czy stron. Na codzień  projektuję dla brnaży modowej.

Jako grafik-designer na etacie przepracowałam kilkanaście lat. Przez długi czas związna byłam z projektowaniem dla branży IT.

Moje projekty mają pomóc tworzyć Wasze wizerunki w sieci jak i poza nią. To czym się zajmujecie, co kochacie, co jest waszą pasją czy po prostu pracą a najlepiej tym wszystkim jednocześnie. Obojętnie czy piszecie blog, czy prowadzicie sklep internetowy a może zajmujecie się prowadzeniem własnego biznesu czy czymkolwiek innym. Jestem tu po to, aby pomóc Wam stworzyć piękną oprawę tego czym się zajmujecie.

Zapraszam Was do współpracy, wymiany doświadczeń oraz czerpania inspiracji do działania
za pośrednictwem bloga i mediów społecznościowych

Pozdrawiam serdecznie

Sylwia Kreatywnie-Pracownia Projektowania Graficznego